Porady prawne

Od marca br. na stronie internetowej Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych (www.kson.pl), w ramach działalności Centrum Informacji i Wsparcia Osób Niepełnosprawnych, uruchomione zostały „Porady prawne online”.

Porady prawne online to nowoczesny i skuteczny sposób na rozwianie wszelkich wątpliwości prawnych. W przeciwieństwie do standardowych kancelarii, gdzie należy mawiać się na konkretny termin, prawnik online jest dostępny do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Obejmuje ona szeroki zakres zagadnień, do których należą m.in.:

1. Prawo pracy
  2. Prawo rodzinne
  3. Prawo spadkowe
  4. Prawo cywilne
  5. Prawo administracyjne
  6. Prawo budowlane
  7. Prawo karne
  8. Prawo podatkowe

Obecnie do dyspozycji Państwa pozostaje mecenas Jacek Siejka, a docelowo przewidujemy udział pięciu prawników. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://www.kson.pl/prawnik/prawnik.php