Otworzyć Nowe Drogi

Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych zaprasza do udziału w projekcie opiekunów dorosłych osób niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Pod pojęciem "opiekun" rozumie się: rodzica, współmałżonka, rodzeństwo, dziecko lub inną osobę z najblizszego otoczenia osoby niepełnosprawnej sprawującej na co dzień opiekę nad tą osobą.

Głównym celem projektu jest podniesienie jakości życia opiekunów dorosłych osób niepełnosprawnych przy równoczesnym usprawnieniu i polepszeniu sprawowanej opieki oraz zaktywizowaniu osób niepełnosprawnych.

Osoby chętne do udziału w projekcie proszone są o wypełnienie ANKIETY REKRUTACYJNEJ.

PROJEKT PRZEWIDUJE REALIZACJĘ NASTEPUJĄCYCH FORM WSPARCIA:

oraz wsparcie towarzyszące w postaci zapewnienia całodobowej opieki nad podopiecznym w trakcie udziału Uczestnika w warsztatach oraz zwrot kosztów przejazdu Uczestnika na warsztaty).

Rekrutacja trwa od 06 maja 2013 r. do 31 maja 2013 r.

Udział w projekcie jest bezpłatny. ZAPRASZAMY!

Zapisy telefoniczne 501 184 371 lub osobiste w biurze Fundacji przy ulicy Szerokiej 43/2.

Zapoznaj się z regulaminem projektu.